Podziękowanie i podsumowanie akcji 7 kwietnia 2018

7 kwietnia 2018 po raz czwarty już sadziliśmy drzewa w ramach Zielonych-Plewisk. Grono naszych przyjaciół ciągle się powiększa – tym razem dzięki pomocy firmy Lidl sadziliśmy piękne duże 3-4 metrowe drzewa. Pogoda była kapitalna! Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się aktywnie do naszej akcji. Ogromne ukłony dla wszystkich mam i ich pociech, które niesamowicie zaangażowały się w sadzenie. Dziewczyny jesteście SUPER a wasze pociechy sprawiają, że pewniej patrzę w przyszłość!!! A panowie, hmmm no cóż wychodzi na to, że ta część Plewisk, troszkę przespała temat. Mam nadzieję, że nowe miejsca w których pojawia się zieleń sprawią, że docenicie naszą akcję i jeszcze chętniej się w nią zaangażujecie – szczególnie ta męska część!!!

Posadziliśmy w sumie 10 klonów w najbliższym otoczeniu sklepu Lidl przy ul. Grunwaldzkiej. Lidl ufundował również 16 sadzonek lip, które posadziliśmy wokół biblioteki. Dziękuję również, za drobne upominki, które mogliśmy rozdać wszystkim uczestnikom akcji.

Osobne podziękowania należą się również panu Kacprowi Jaszczakowi z Fundacji Naszych Dzieci (ul. Czarna Droga 45, KRS 0000702147), za pomoc w transporcie drzewek!

Przypominam też, że równolegle zbieramy 1% z podatków na akcję Zielone-Plewiska. Dzięki datkom z poprzedniego roku mamy zapewnione sadzonki na najbliższą akcję jesienną, ale jeżeli chcemy działać dalej i mocniej proszę was o przekazanie 1% na naszą akcję – dzięki temu wasze podatki wrócą bezpośrednio do Plewisk!!!
Żeby przekazać 1% na zieleń w Plewiskach należy:
– w części ‚WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO OPP’:
wpisać numer KRS stowarzyszenie Klub Gaja, czyli: 0000120069 oraz kwotę, którą chcecie przekazać z 1% waszych podatków
– w części ‚INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE’:
koniecznie wpisać cel szczegółowy „ZIELONE PLEWISKA”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.