Szansa na zieleń z budżetu obywatelskiego!

Zachęcam wszystkich do głosowania na projekty budżetu obywatelskiego gminy komorniki. Na szczególną uwagę zasługuje moim zdaniem jeden z nich. Projekt 15. Park wypoczynkowy w okolicach ulicy Fabianowskiej i Skrytej w Plewiskach „zakłada zbudowanie ok. 600m utwardzonych alejek spacerowych, 20 ławek, 1 ławki z przewijakiem i dla karmiących mam, 20 koszów na śmieci, 9 latarni parkowych, 60 drzew liściastych i 100 krzewów liściastych. Park rozwiąże problem braku miejsc do bezpiecznego i spokojnego spacerowania i odpoczywania oraz przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności tej części Plewisk.”

Projekt 15. Park wypoczynkowy w okolicach ulicy Fabianowskiej i Skrytej w Plewiskach otrzymał mój głos!!! Was też zachęcam!!!

1 myśl w temacie “Szansa na zieleń z budżetu obywatelskiego!

  1. Rafal

    Właśnie sprawdziłem wyniki w ramach budżetu obywatelskiego i nie ukrywam, że bardzo mnie zasmuciły 🙁 26 głosów zabrakło do tego, aby projekt parku wypoczynkowego w Plewiskach był na 5 miejscu, a tym samym trafił do realizacji. Jeszcze bardziej mnie zirytował fakt, że najwięcej głosów z gminy Komorniki oddali mieszkańcy Plewisk, a żaden projekt realizowany w Plewiskach nie trafił do pierwszej 5! Za to na miejscu 13, 14 i 15 są kolejne projekty z Plewisk, ale rozdzielone na 2 place zabaw, oświetlenie wybiegu dla psów i przez to nie mają siły przebicia, ponieważ mieszkańcy Plewisk głosują na różne projekty. Może w kolejnym roku warto zaangażować się w większą promocję parku, który jest ewidentnym liderem wśród projektów w Plewiskach np. przez promowanie inicjatywy na portalu Plewiska.pl, plakaty w głównych miejscach Plewisk itp.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.